Rozë

Xheloze për Jorin? Kiara e frustruar me Luizin: Lojëra të tilla mos bëj më

Autori: Gazeta inFokus 20:46 | 17 April 2023

Është e qartë që Luizi ka përdorur Jorin për ta bërë xheloze Kiarën, gjë që moderatorja se ka fshehur aspak.

Kur të dy u shtrinë të flinin gjumë, Kiara i kërkoi Luizit që lojëra të tilla mos të bëjë më me të, sepse ndihet keq.

Kiara u shpreh se i erdhi keq kur pa se si banorët qeshnin përpara fytyrës së saj, kur ai “ngacmohej” me Jorin.

-Advertisement-

Kiara i kërkoi atij të mos e përsërisë më një gjë të tillë, ndërsa ai i kërkoi falje.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
BKT Kosova dhe Komiteti Olimpik i Kosovës nënshkruajnë vazhdimin e marrëveshjes së sponsorizimit për periudhë 10-vjeçare

Të tjera