Lajme

Xharra fillon menjëherë lobimin për PDK-në

Autori: Gazeta inFokus 10:36 | 12 May 2017

Ish- gazetarja Arbana Xharra,  tashmë anëtare e Partisë Demokratike të Kosovës, ka filluar menjëherë lotimin për këtë parti.

Ajo ka ftuar të gjithë anëtarët e zhgënjyer të LDK-së ndër ta edhe ish presidentin e Kosovës, Fatmir Sejdiun të bëhen pjesë e PDK-së në këto zgjedhje, transmeton infokusi.com

Ka disa ditë që Xharra ka aderuar në Partinë Demokratike të Kosovës dhe për këtë kishte raportuar portali “Infokusi.com” kliko këtu

Xharra ka treguar që edhe vet ka qenë një votuese e LDK-së/INFOKUSI

Postimin e plotë të Xharrës mund ta gjeni më poshtë:

Vip Card e Petrol Company ofron tri herë zbritje

Të tjera