Lajme

Xhaferi dyshon se dikush nga sigurimi e ka tërheq Selën

Autori: Gazeta inFokus 22:14 | 02 May 2017

Kryetari i Kuvendit të Maqedonisë, Talat Xhaferi thotë se dikush është paraqitur si sigurim dhe e ka tërhequr nga aty dhe më pas ka ndodhur ajo që është edhe publikuar.

“Supuzimi im është se dikush nga sigurimi e ka tërhequr nga aty me pretekst për ta larguar dhe më pas ka ndodhur ajo që i ka ndodhur” u shpreh Xhaferi, shruan TetovaSot.

Sipas tij Sela më pas e kanë hipur në katin e tretë ku ka ardhur edhe ministri i Shëndetësisë Todorovi dhe e kërkoi që ta evokojnë për të transferuar në Spital.

Etiketa:
Intervistë me Prof. Dr. Vasil Iliev – Prolapsi i organeve gjenitale tek gratë

Të tjera