Sport

Wolfsburg – Werder Bremen, Rashica i pakontestueshëm

Autori: Gazeta inFokus 17:28 | 01 December 2019

Wolfsburgi dhe Werder Bremeni takohen në kuadër të javës së katërmbëdhjetë në Bundesligën gjermane, shkruan Gazeta inFokus.

Ky takim nisë nga ora 18:00 dhe tashmë janë bërë publike edhe formacionet zyrtare nga të dy skuadrat.

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica tashmë është i pakontestueshëm sa i përket formacionit startues tek skuadra e Bremenit.

Ai edhe këtë takim e nisë nga minuta e parë.

Më poshtë keni formacionet zyrtare të kësaj përballje./Gazeta inFokus/

Të tjera