Rozë

Wanda Nara nuk njeh limite! Provokon me foto nudo nga dushi

Autori: Gazeta inFokus 22:16 | 10 January 2020

Wanda Nara nuk ndal së provokuari!

Bashkëshortja dhe e dashura e Mauro Icardit është një nga bukuroshet seksi më të ekspozuara në mediat rozë për shkak të fotovo të saj të eksagjeruara. Në një postim në rrjetin social ‘Instagram”, Wanda shfaqet totalisht e zhveshur duke nxjerr në pah format e saj bombastike të trupit.

“Duke u përgatitur për episodin e parë”, ka shkruar Nara, duke mos treguar se për çka e ka fjalë, por që foto e saj mori më mijëra “like”.

Të tjera