Rozë

Wanda Nara kërkoi divorcin, futbollisti i famshëm poston foton intime me…

Autori: Gazeta inFokus 10:36 | 29 September 2022

Duket se futbollisti i famshëm, Mauro Icardi, ka vendosur që të mos e pranojë deklaratën që bëri bashkëshortja e tij, Wanda Nara, në lidhje me kërkesën që kjo e fundit ka shprehur për t’u divorcuar.

Së fundmi, Icardi ka postuar në profilin e tij në “Instagram” një fotografi ku shfaqet së bashku me bukuroshen argjentinase, gjatë një momenti të nxehtë dhe pasionant, kur kaluan pushimet e tyre në Afrikë.

Ndërkohë kujtojmë se vetëm pak ditë më parë, Wanda bëri një postim në “Instastory”, ku zbuloi se do të ndahej nga futbollisti i famshëm.

Ajo e konsideroi një moment “të dhimbshëm” dhe u kërkoi të gjithëve që ta kuptonin pozicionin e saj e këtë për fëmijët e saj.

Etiketa:

Të tjera