Lajme

VV: ​ Kandidimi Hotit për kryeministër , tregon dorëzimin e LDK-së

Autori: Gazeta inFokus 15:23 | 16 May 2017

Sekretari organizativ i Lëvizjes Vetëvendosje, Dardan Molliqaj, ka thëën se kandidimi i Avdullah Hotit nga LDK-ja tregon dorëzimin e LDK-së.

Molliqaj ka thënë gjithashtu se Hoti është kandidati më pa ndikim dhe jokarizmatik në LDK, transmeton infokusi.com

“Kjo tregon që Lëvizja VETËVENDOSJE! do të fitojë” ka përfunduar Molliqaj

Postimin e plotë të Molliqajt  bërë në rrjetin social “facebook” mund ta gjeni më poshtë:

Rëndësia e Gjuhës Angleze në aspektin profesional

Të tjera