Lajme

Vushtrri| Vidhen ari, fishekë e gjera të tjera në mes të natës

Autori: Gazeta inFokus 11:38 | 26 April 2021

Gjatë të shtunës në orën 21:00 ka ndodhur një vjedhje në Vushtrri.

Kështu ka njoftuar Policia e Kosovë përmes raportit 24-orësh, shkruan Gazeta Infokus.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se nga shtëpia e tij persona të panjohur kanë vjedhur stoli ari, disa gjera të tjera si dhe 150 fishekë kalibri 9mm. Rasti është duke u hetuar:, thuhet në raport./Gazeta Infokus/

Të tjera