Rozë

Vuri të pasmet bombastike në pah, Georgina Rodriguez akuzohet për herë të parë për… (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 08:38 | 19 July 2022

Që kur u bë publike lidhja e saj me Cristiano Ronaldon, Georgina Rodriguez ka pasur në çdo moment gjithë vëmendjen e fansave, por edhe të mediave rozë.

Përveçse e dashura e një prej futbollistëve më të famshëm në botë, ajo ktheu sytë nga vetja edhe me paraqitjen e saj të jashtme. Bukuroshja argjentinase është gjithashtu edhe mjaft aktive në profilet e saj në rrjetet sociale.

Ajo poston herë pas here foto të ndryshme nga përditshmëria e saj, ku nuk mungojnë as pozat seksi dhe provokuese.

Së fundmi, Rodriguez ka mahnitur me pozat ku në disa foto duket me fëmijët dhe në disa të tjera ka vënë në pah të pasmet e saj bombastike. Ndonëse është shquar gjithmonë për format e saj, këtë herë ndjekësit e kanë akuzuar modelen për “photoshop”.

“Georgina flokët i ke shumë të bukura, por kjo nuk është prapanica jote”; “Je e bukur, nuk ke nevojë për Photoshop”; “Kjo duket shumë jonatyrale”; “Kushdo që mendon se kështu duken të pasmet tua, gabon shumë” – janë disa nga komentet në rrjetet sociale.

Të tjera