Fun & Video

Vuri kamera në shtëpi dhe kur pa çfarë kishin lmuar “vuri duart në kokë”

Autori: Gazeta inFokus 16:04 | 14 May 2017

Një djalë i ri e i pasur vendosi të punësonte një shërbyese shumë seksi që t’i bënte punët e shtëpsë. Ajo ishte shumë e aftë në atë që bënte, por djali donte të vërtetonte nëse ajo e bënte punën siç duhet.

Ai instaloi kamera në shtëpi dhe kur u kthye pa një pamje shokuese. Bukuroshaj jo vetëm që i bënte punët pa rroba por këndonte me zë të lartë në shtëpi.

Videoja është bërë virale në rrjetet sociale./tvklan.al

Etiketa:
Çfarë është transplantimi i flokëve?

Të tjera