Lajme

Vuçiq i “shmang” paratë që iu dhanë nga bashkëpunëtorët për t’i lënë në Manastirin e Studenicës

Autori: Gazeta inFokus 13:37 | 11 July 2024

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq ka vizituar dje manastirin e Studenicës, të cilin e ka quajtur një vend “të veçantë ku ndërthuren e kaluara dhe e ardhmja serbe”.

Vuçiq bëri një gafë kur hyri në këtë manastir derisa iu desh të kryente ritet.

Atij ia japin disa para në dorë për të kryer ritualin e lënies së parave, por kur duhet të kryhet kjo traditë, Vuçiq harron se në cilin xhep i futi paratë.

-Advertisement-

 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Diplomon gjenerata e dytë e studentëve UNIK të UNI-të me diploma të fuqizuara nga Arizona State University

Të tjera