Lajme

Vuçiq do niset drejt kufirit me Kosovën

Autori: Gazeta inFokus 20:30 | 29 May 2023

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, thuhet se pas adresimit që do ta mbajë për popullin serb, ai do të niset drejt vijës administrative, kufirit me Kosovën.

Kësht raportojnë mediat serbe, ndërsa ndajnë edhe fjalimin e Vuçiqit.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Formula 1 vjen në Artmotion më “i çmendur” se kurrë

Të tjera