Lajme

Vrasje në tentativë ndaj babës dhe djalit në Prishtinë

Autori: Gazeta inFokus 09:18 | 12 May 2022

Policia e Kosovës ka njoftuar se babë e djalë janë sulmuar me thikë nga një person i dyshuar në Prishtinë, shkruan Gazeta Infokus.

Sipas policisë, rasti ka ndodhur gjatë të mërkurës rreth orës 19:30.

“Viktimat kanë pësuar lëndime janë dërguar në QKUK për tretman mjekësor, sipas mjekut janë jashtë rrezikut për jetë”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Deri te rasti ka ardhur pasi djali i viktimës kishte problem me disa persona./Gazeta Infokus/

Të tjera