Lajme

Vrasje në Pejë, vritet një 38 vjeçar

Autori: Gazeta inFokus 23:50 | 01 May 2017
Në pasditen e sotme ka ndodhur një vrasje në Pejë, ku i vrarë është i lindur në vitin 1978, raporton KosovaPress.

Rastin e ka konfirmuar për KosovaPress zëdhënësi i Policisë së Kosovës  i cili ka thënë se viktima është qëlluar

Ai ka bërë të ditur se policia është në vendin e ngjarjes, ndërsa ende nuk ka informacione për dorasin dhe as për motivin e vrasjes.

Pas një periudhe qetësie, Pejës i janë thyer sërish vrasjet, e cila që nga përfundimi i luftës ka qenë njëra nga komunat ku janë kryer mese shumti vrasje.

 

Marsi sjellë Magjinë në ETC

Të tjera