Lajme

Vrasje në Laç për pronat, i merr jetën fqinjit në banesën e tij

Autori: Gazeta inFokus 15:14 | 27 April 2017

Një vrasje ndodhi në Fushë-Mamurras gjatë ditës së sotme, dhe motiv dyshohet të ketë pasur një konflikt pronësie mes autorit dhe viktimës.

Express mëson se viktimë e vrasjes me armë mbeti 60-vjecari Zef Doda, ndërsa policia vuri në pranga si autor të dyshuar të ngjarjes së rëndë, Marash Colvukaj.

Krimi ndodhi në banesën e 60-vjecarit. Hetimet e mëtejshme pritet të zbardhin plotësisht ngjarjen. /Gazeta Express/

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:

Të tjera