Lajme

Vrasja në Pejë/ Ky është personi i dyshuari

Autori: Gazeta inFokus 16:12 | 24 April 2021

Pak minuta më parë Indeksonline raportoi për një vrasje në fshatin Novosellë të Pejës.

Tutje, Indeksonline ka mësuar se i dyshuari për këtë vrasje është Faton Brahimaj. Akti fatal mësohet është kryer me armën e tipit AK47.

Vrasje në Pejë, akti tragjik ndodhi për shkak të një prone

Policia ka rrethuar gjithë zonës dhe është ndjekje të të dyshuarit.

Dyshohet se ngjarja ndodhi për shkak të një problemi të pronës.

Të tjera