Lajme

Voton Zenun Elezaj: Ditë e qetë dhe e mbarë

Autori: Gazeta inFokus 10:44 | 14 November 2021

Kandidati i AAK-së për Kryetar të Klinës, Zenun Elezaj, ka thënë pasi ka votuar se gjithçka është duke shkuar në rregull në këtë qytezë.

“E kryem obligimin tonë. Nuk kemi ndonjë informatë për ndonjë parregullsi dhe shpresojmë dhe urojmë që të jetë ditë e qetë dhe e mbarë”, është shprehur Elezaj.

Të tjera