Lajme

Voton ministrja Nagavci

Autori: Gazeta inFokus 08:54 | 14 November 2021

Ministrja e Arsimit, Arbërie Nagavci, ka ushtruar të drejtën e saj kushtetuese për të votuar.

Nagavci votoi në qendrën më të madhe të votimit në kryeqytet në “Fakultetin e Edukimit”, njofton Klankosova.tv.

“Ftoj të gjithë qytetarët që të votojnë në të gjitha komunat ku ka balotazh dhe të vendosin për komunat e tyre për katër vitet e ardhshme”, tha Nagavci.

Të tjera