Lajme

Voton kandidati i PDK-së në Prizren, Shaqir Totaj

Autori: Gazeta inFokus 10:24 | 14 November 2021

Kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës, për komunën e Prizrenit, Shaqir Totaj, ka hedhur votën për zgjedhjet lokale që po mbahen këtë të diele.

Ai ka votuar në Shkollën e Mesme  “Remzi Ademaj”.

Totaj bëri thirrje për një proces transparent dhe demokratik.

“Un me të gjithë familjen me drejt vote dolëm për të ushtruar të drejtën dhe obligimin qytetar për të votuar, uroj dhe thërras të jetë një proces transparent, demokratik, pa incidente”, tha Totaj.

Të tjera