Lajme

Voton Burim Berisha

Autori: Gazeta inFokus 08:28 | 14 November 2021

Kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës për komunën e Fushë Kosovës, Burim Berisha, ka ushtruar të drejtën e tij kushtetuese për të votuar.

Berisha i cili synon edhe për një mandat Fushë Kosovën votoi në shkollën fillore “Bajram Curri” në Sllatinë, njofton Klankosova.tv

“Do të jetë një proces i lirë, demokratik dhe pandërhyrje”, tha Berisha.

Tutje Berisha bëri të ditur se tash e 20 vjet voton vetëm, teksa familjarët e tij votojnë më vonë.

Të tjera