Lajme

Vodhën cigare dhe TV, arrestohen dy persona në Gjakovë

Autori: Gazeta inFokus 09:13 | 21 November 2021

Dy persona janë arrestuar në Gjakovë pasi që në dy dyqane të ndryshme, kanë vjedhur disa pako cigare të llojeve të ndryshme dhe një TV.

Njësitet policore të të dyshuarit, gjatë kontrollit kanë gjetur dhe konfiskuar 85-pako cigare dhe një TV, të cilat dyshohet se ishin vjedhur.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje.

Të tjera