Lajme

Vjosa Osmanit i lihet një mesazh në ashensorin e banesës (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 00:09 | 26 March 2020

Pas fjalimit të saj në Kuvendin e Kosovës dhe pas votimit kundër për mocionin e mosbesimit ndaj qeverisë Kurti dikush ia ka lënë një porosi Vjosa Osmanit.

Në mesazh shkruhet shkurt “Faleminderit Vjosa”.

Këtë e ka bërë të ditur vet bashkëshorti i Vjosës, Prindoni.

“Mesazhi i sontëm nga banorët për Vjosën te lifti i banesës”, ka shkruar Prindon Sadriu.

Të tjera