Lajme

Vjosa Osmani publikon foto familjare për festën e Vitit të Ri

Autori: Gazeta inFokus 18:00 | 31 December 2021

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka publikuar një foto familjare.

E këtë e ka bërë me rastin e festës së Vitit të Ri, përcjell Klankosova.tv.

Ajo bashkë me burrin dhe vajzat janë shfaqur nga presidenca, pranë pemës së Vitit të Ri.

Të tjera