Rozë

Vjollcës i ekspozohet krejt gjoksi me këtë veshje të hapur

Autori: Gazeta inFokus 23:44 | 18 October 2020

Është këngëtare e dashur dhe mjaftë e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Me veçantinë që e ka, ajo ka arritur të jetë ndër emrat më të kërkuar për mbrëmje muzikore

Gjithmonë është komplimentuar edhe për kodin e veshjes, duke qenë një femër më shumë stil dhe i është përshtatur çdo ambienti.

Edhe kësaj radhe ajo me një pozë interesante e veshur me një fund dhe bluz të hapur, i ka dalë gjoksi në fushë.

Përkundër moshës, ajo po tregohet goxha provokuese.

Të tjera