Rozë

Vjen reagimi nga Dafina Zeqiri pasi presidentja e përmendi në emision

Autori: Gazeta inFokus 10:22 | 27 October 2021

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, në një intervistë të dhënë së fundi ka cituar këngëtaren Dafina Zeqiri dhe këngën e saj “Llafe, llafe”.

Ndaj kësaj ka reaguar edhe vet këngëtarja përmes një postimi në rrjetet sociale, shkruan GazetaBlic.

Dafina postoi një pjesë të kësaj interviste, teksa ka shkruar: “Mirëmëngjes”.

Ndryshe, kjo këngë e Dafinës në bashkëpunim me Lyrical Son u pëlqye në masë të madhe.

Të tjera