Rozë

Vjen reagimi i Kiares pas propozimit për martesë nga Luizi

Autori: Gazeta inFokus 22:18 | 23 April 2023

Mbrëmjen e djeshme ishte spektakolare nga çifti Luiz e Kiara. Kjo pasi Luizi i propozoj martesë asaj.

Pasi u eliminua nga “BBVA” Kiara vendosi që të reagojë duke falënderuar të gjithë përkrahësit, shkruan Indeksonline.

Ajo shkroi se ditën e djeshme nga gëzimi ka harruar çdo dhimbje e lot dhe se dashuria gjithmonë fiton.

-Advertisement-

Postimi i plotë:

“Zemra plot! Aq shume u gezova dje, sa harrova cdo dhimbje, lot, zhgenjim. 🥹 Faleminderit te gjitheve per dashurine dhe mbeshtetjen qe keni treguar gjate rihyrjes time ne shtepine e Big Brother. Cdo mesazh, koment, apo vote mbeshtetese e ka bere kete eksperience te paharrueshme dhe te vecante per mua!💘

Dashuria mbizoterofte ne zemrat tuaja!

Sinqerisht, realisht e juaja

#dashuria fiton”.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Prince Caffe zgjeron shtrirjen në rajon, arrin marrëveshje bashkëpunimi me zinxhirin kroat Plodine

Të tjera