Rozë

Vjen reagimi i Adriana Matoshit për vdekjen e regjisores kosovare

Autori: Gazeta inFokus 15:21 | 27 October 2021

Sot ka ndërruar jetë regjisorja shqiptare, Burbuqe Berisha, në moshën 51 vjeçare.Lajmin e kanë bërë të ditur miqtë, familjarët dhe kolegët e saj në rrjetet sociale.

Aktorja Adriana Matoshi ka emocionuar përmes një shkrimi në Facebook ku u shpreh se kjo është humbje e madhe për të
gjithë komunitetin artistik.

POSTIMI I PLOTË:

Na paska lane Buqja fizikisht! Lajm shume i rande per komunitetin tone e boshllek pergjithe ne zemrat tona.

Ngushllime familjareve e kolegeve.

Pushofte ne Paqe shpirti i saj i mrekullueshem.

Të tjera