Sport

Vjen goli i parë në takimin Real Madrid – Liverpool

Autori: Gazeta inFokus 21:30 | 06 April 2021

Real Madridi dhe Licverpooli po luajnë aktualisht në kuadër të çerekfinalës në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Në duelin që po zhvillohet në ‘Alfredo di Stefano’, vendasit kanë kaluar në epërsi në minutën e 26-të, falë golit të shënuar nga Junior Vinicius.

Me poshtë gjeni pamjet e golit./Gazeta inFokus/

VIDEO

Të tjera