Sport

Vjen goli i parë në takimin, Inter –Spal (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 15:21 | 01 December 2019

Interi dhe Spali po luajnë momentalisht në kuadër të javës së katërmbëdhjetë në Seri A italiane, shkruan Gazeta inFokus.

Djelmoshat e Antonio Contes kanë krijuar epërsie e parë në këtë duel në minutën e 16’.

Golin për Interin e ka shënuar Martinez./Gazeta inFokus/

Të tjera