Lajme

Vjehrrit e kunata rrahin nusen në Prishtinë, policia jep detaje

Autori: Gazeta inFokus 10:10 | 15 October 2020

Policia e Kosovës ka njoftuar se në rajonin e Prishtinës ka ndodhur një rast i dhunës në familje ku janë arrestuar dy persona, shkruan Gazeta Infokus,

Pas një mosmarrëveshje burrë e grua, kjo e fundit është sulmuar nga dy prindërit e bashkëshortit dhe nga motra e tij.

E nga krejt kjo mosmarrëveshje janë arrestuar një femër dhe një mashkull.

Ata pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje. /Gazeta Infokus/

Të tjera