Lajme

Vjedh një televizor dhe një shishe raki

Autori: Gazeta inFokus 13:06 | 12 January 2020

Një person është arrestuar në Klinë, pasi që i njëjti ditë më parë kishte depërtuar me forcë në shtëpinë e viktimës mashkull dhe ka vjedhur një televizor dhe një shishe me raki.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Të tjera