Fun & Video

Vjedh dhe i fut produktet në vendet intime, e reja bën “namin” në supermarket (video)

Autori: Gazeta inFokus 10:14 | 12 October 2020

Një video tronditëse është bërë virale në rrjete sociale. Në të shihet një vajzë brenda një supermarketi në Krasnodar, Rusi.

Ajo përshkon me shpejtësi raftet dhe nis të vjedhë produktet. E reja, identiteti i së cilës nuk bëhet i ditur futet në dyqan me një fustan fare të ngushtë, nën të cilin arrin të fshehë, shishe, sende ushqimore dhe kanaçe.

Kjo metodë kamuflimi mesa duket ka rezultuar efikase, pasi sipas mediave as polici i sigurimit as arkëtarja nuk e kanë vënë re vjedhjen spektakolare të vajzës.

Mësohet se policia e ka shpallur në kërkim të renë.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

Të tjera