Fun & Video

Vjaza kërkon shtëpi me qera, pronari i kërkon diçka tjetër

Autori: Gazeta inFokus 20:45 | 01 May 2017

Një aventurë aspak e këndshme i ka ndodhur një vajze australiane nga Sidnei, e cila ishte në kërkim të një shtëpie me qera.

Pasi i’u përgjigj një njoftimi të shfaqur në sajtin “Kijiji”, u përball me të zotin e shtëpisë, me disa kërkesa të tepruara.

Ajo kërkoi informacione lidhur me apartamentin, dhe i zoti i shtëpisë i tha, “Kjo është shtëpia, çfarë je në gjendje të bësh që të marrësh shtëpinë?”

E befasuar, vajza vendosi të publikojë bisedën e ndodhur online. Ky nuk ishte rasti i vetëm që i ka ndodhur, pasi një tjetër i kishte thënë, “Të ofroj shtëpinë time falas, por në këmbim duhet të bëjmë seks”

 

Barazo faturën në Meridian Express dhe dhuro për fëmijët SOS Fshatrave

Të tjera