Rozë

Vite më parë ‘çmendte’ shqiptarët, ‘Zhade’ ju mahnit me pamjen e saj

Autori: Gazeta inFokus 19:01 | 02 May 2021

Ndër serialet që shikohej mjaftë ishte “Kloni” i cili u pëlqyer nga të gjitha moshat.

Aktorja që luante rolin kryesor, Giovanna Antonelli me energjinë e saj arriti t’i çmendte të gjithë

Ajo tashmë ka moshën rreth të 45 dhe në imazhet që ndan në rrjetet sociale mahnit të gjithë me linjat trupore.

Ajo është nën e tre fëmijëve dhe vazhdon karrierën e saj si aktore mjaftë e shkathët.

Të tjera