Lajme

Visar Ymeri kërkon gjak (0 negativ) urgjentisht për dajën e tij

Autori: Gazeta inFokus 10:51 | 06 September 2022

Njohësi i çështjeve politike, dhe ish deputeti i Kuvendit të Kosovës, Visar Ymeri, përmes një postimi në Facebook, ka njoftuar se ka nevojë urgjente për gjak 0 negativ, për dajën e tij të shtrirë në spital në Mitrovicës

Ai i ka lutur të gjithë ata që kanë këtë tip të gjakut që të lajmërohen.

Të tjera