Lajme

Vip Card e Petrol Company ofron tri herë zbritje

Autori: Gazeta inFokus 11:12 | 08 March 2023

Kompania e njohur e derivateve Petrol Company, ka lançuar prej disa kohësh në treg kartelën VIP, që ofron zbritje ekskluzive për klientët e saj.

Pajisja me kartelën VIP mund të ketë një mori përfitimesh që e bëjnë përvojën e blerjes më të dobishme dhe është një mundësi e shkëlqyeshme për të kursyer para.

Kjo kartelë u mundëson të gjithëve klientëve zbritje prej 5 cent në benzinë dhe në diesel, dhe po ashtu ofron zbritje prej 5% në marketin “One Stop Shop” edhe në restorantet “Be Happy”.

Përveç me kartelë fizike, të gjithë mund të pajisen me kartelën Vip në formë virtuale përmes aplikacionit të Petrol Company dhe në këtë mënyrë mund t’i përfitojnë të njëjtat zbritje.

Të gjithë ju që dëshironi të kurseni kohë, të keni një plan të mirë menaxhimi dhe të fitoni zbritje, shkarkoni aplikacionin, këtë mund ta bëni në të dy sistemet operative, Android dhe iOS.

👇Shkarko aplikacionin
📳Play Store: https://bit.ly/3lq2h5D
📳App Store: https://apple.co/34Bm5ë3
Jeto më lirë me Petrol Company!

Universiteti #1 në SHBA për impakt global vjen në Kosovë?

Të tjera