Rozë

Violeta Kajtazi kujton nënën që nuk jeton më (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 19:45 | 09 July 2017

Për Violeta Kajtazin ky vit nuk filloi mirë.

Kjo ngase nëna e saj ishte e sëmurë dhe ndërroi jetë, shkruan Infokusi.

Violeta pauzoi pak nga muzika duke mos u paraqitur shumë në ekran.

-Advertisement-

Edhe pse kanë kaluar disa muaj që kur nëna e këngëtares u shua nga jeta Violeta e kujton gjithmonë duke mbajtur foton e saj në rrjetin social Viber./Infokusi

 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
UFC EKSKLUZIVISHT NË ARTMOTION!

Të tjera