Rozë

Vildane Zeneli nuk di të ndalet pozon me fustanin e shkurtër dhe këmbët e hapura

Autori: Gazeta inFokus 22:07 | 06 January 2022

Vildane Zeneli qëndron mjaftë aktive në rrjetet sociale duke sjell imazhe për adhuruesit e saj në Instagram.

Ajo komentohet mjaftë shumë për linjat trupore dhe paraqitjet e saj provokuese

Së fundmi, në llogarinë e saj Instagram ka shpërnadrë disa imazhe, në të cilat duket e mahnitshme.

E bukur dhe pro.vokative, si gjithmonë, Vildanja nuk di të ndalet.

Të tjera