Rozë

Vijon sherri Roza Lati-Aurela Hoxha, ja çfarë ka ndodhur këtë herë (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 15:55 | 26 April 2017

Sherri më i përfolur në showbiz është ai i fundit mes Aurela Hoxhës dhe Roza Latit.

Ishte deklarata e drejtpërdrejtë e kësaj të fundit  ku e quante Aurelën jo reale si në personalitet ashtu edhe në pamje duke vijuar me ironizimin e pushimeve  luksoze të saj, ajo që i hodhi benzinë zjarrit.

Kjo deklaratë bëri shumë bujë dhe ndezi armiqësinë mes vajzave të cilat e vazhduan “betejën” me statuse thumbuese ndaj njëra-tjetrës.

-Advertisement-

Dedikimet e fundit të tyre janë bërë gjatë mbrëmjes së kaluar dhe sot. Aurela postoi një foto që mendohet se i dedikohet Rozës,  ku shkruhej: “Përpara se të flasësh, bëj disa pyetje: A është e vërtetë? A është e nevojshme? A është e sjellshme?”.

Ndërkohë që Roza ia kthen sot me një foto me mikun e saj ku duket sikur i drejtohet Aurelës me fjalët: “Me kë e ke”?/InTv/

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Fillon aplikimi për Global Engineer Girls Kosova

Të tjera