Lajme

Vidhen pajisje me vlerë rreth 550 euro në një pompë derivatesh në Zubin Potok

Autori: Gazeta inFokus 10:05 | 06 July 2024

Disa persona të panjohur kanë hyrë me forcë në një pompë derivatesh në Zubin Potok, ku kane vjedhur pajisje pune me vlerë rreth 550 euro.

Rasti është nën hetime nga ana e policisë.

“Ankuesi mashkull kosovar, ka informuar se persona të pa njohur kanë hy me forcë në pompën e derivateve dhe kanë vjedhur disa pajisje pune me vlerë rreth 550€. Rasti është duke u hetuar”, raporton policia.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
EURO 2024 dhe Serie A, dy ekskluzivitetet absolute të Artmotion këtë vit

Të tjera