Lajme

Vidhen mbi 18 mijë euro në Zubin Potok

Autori: Gazeta inFokus 09:17 | 26 December 2021

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur gjatë së shtunës në Zubin Potok, shkruan Gazeta Infokus.

Policia ka njoftuar se persona të panjohur kanë depërtuar me forcë në objektin e kooperativës bujqësore ku kanë vjedhë një arkë metalike me 18630 € dhe nga oborri i ndërtesës kanë vjedhur një veturë.

“Njësitë policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në raportin policor./Gazeta Infokus/

Të tjera