Lajme

Videoja që ndez internetin: Luani në përqafim të njeriut

Autori: Gazeta inFokus 19:35 | 15 January 2020

Një video në të cilën një njeri luan me luan, është bërë virale në rrjetet sociale, për shkak të kësaj situate të pazakontë.

Videoja tregon një luftëtar të njohur për të drejtat e kafshëve dhe yllin e rrjeteve sociale Dean Schneider, të cilin e pret një tufë e tërë luanësh. Ai i përqafon dhe i puth, dhe ata i hidhen në krah.

Schneider i ndau këto fotografi në Twitter dhe shkroi se distanca më së miri tregon se sa shumë i mungojnë njëri-tjetrit.

“Të jesh i dashur dhe i mirëpritur nga e gjithë tufa e luanëve është një nga gjërat më të bukura në jetën time. Kjo është arsyeja që unë bëj gjithçka”, shkroi ai.

Shikoni një moment të jashtëzakonshëm kur mbreti i xhunglës hidhet në përqafim të Schneider.

DISTANCE makes Us realize how CLOSE we want to be with one another🙏🏼❤️ Being loved and welcomed by the entire Pride🦁 like this is the most satisfying and beautiful thing in my life! This is the reason for Everything I Do 🙏🏼❤️ (1)
pic.twitter.com/oh6EuPYPRV

— Dean Schneider (@deanschneiderFp) January 12, 2020

Të tjera