Rozë

Videoja e Kim Kardashian sapo ‘çmendi’ rrjetin (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 23:58 | 15 May 2017
Prej pak kohësh Kim Kardashian i është rikthyer Instagramit pas një periudhe pause që bëri pas ndodhivenë Paris.

Sonte Kim Kardashian ka bërë një video live në Instagram, për herë të parë duke çmendur rrjetin.

Në një lidhje disa minuteshe Kim Kardashian sëbashku me motren e saj Khloe në makinë bënë videon live, ku lexuan dhe komentet, ndërkohë numri i ndjekësve arriti deri në 175 mijë.

Përtej ZBRITJEVE në Viva Fresh Store!

Të tjera