Fun & Video

VIDEO/ Sulmohet me breshëri plumbash makina që transportonte paratë e bankës

Autori: Gazeta inFokus 11:10 | 04 May 2021

Pamje jashtëzakonisht të frikshme janë kapur nga kamera e vendosur në kamioçinën që transportonte paratë e një banke në Afrikën e Jugut.

Duke ecur makina që mbante paratë është qëlluar me breshëri plumbash, por fatmirësisht nuk pati asnjë viktimë në radhët e punonjësve të sigurisë, pasi makina dhe xhamat ishin të blinduar.

Video e ndjekjes me shpejtësi të lartë është bërë virale në internet, me shumë njerëz që vlerësojnë veprimet heroike të shoferit .

Të tjera