Sport

Përplasje mes futbollisteve të Shqipërisë dhe Bjellorusisë pas ndeshjes

Autori: Gazeta inFokus 18:44 | 18 November 2020

Shqipëria arriti të mposht Bjellorusinë në ‘Air Albania’ në Tiranë, shkruan Gazeta inFokus.

‘Kuqezinjtë’ triumfuan me rezultat 3-2, falë dy golave të Cikalleshit dhe Rey Manajt.

Pas përfundimit të këtij takimi, që u zhvillua në kuadër të Ligës C në Ligën e Kombeve, kishte ndodhur nnjë incident i vogël.

Futbollistët e dy kombëtareve ishin përplasur mes vete, por ndërhyrja e gjyqtarit ishte e shpejt dhe gjithçka përfundoj mirë./Gazeta inFokus/

Të tjera