Fun & Video

(Video) Parashutisti zbret në mes të fushës, arbitri i jep karton të verdhë

Autori: Gazeta inFokus 10:17 | 10 June 2021

Një parashutist bëri një ulje emergjente në një fushë futbolli gjatë një ndeshje në Elblag, Poloni, raporton Reuters.

Arbitri e mori me shaka të gjithë situatën dhe i dha parashutistit një karton të verdhë, duke ndërprerë ndeshjen për disa minuta.

Të tjera