Fun & Video

VIDEO/ Ngelin me kokë poshtë në lojërat rrotulluese, tronditen kalimtarët

Autori: Gazeta inFokus 13:50 | 25 September 2023

Pasagjerët mbetën të varur kokëposhtë për gati 30 minuta në një lojë rrotulluese, e cila u prish në Ontario, Kanada.

Pamjet e postuara në platformën “TikTok” tregojnë udhëtimin, i cili la me kokë poshtë në bord disa njerëz, ndër to dhe fëmijë, ndërsa kalimtarët shohin të tronditur nga poshtë.

Ekipi i mirëmbajtjes së parkut iu përgjigj incidentit dhe arriti të zbriste të gjithë pasagjerët dhe u vlerësuan nga stafi i ndihmës së parë.

-Advertisement-

Mediat lokale raportuan se dy persona që ishin në bord u ankuan për dhimbje gjoksi përpara se të liroheshin.

Parku i lijërave mbetet i mbyllur dhe një hetim është duke u zhvilluar.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

MUAJI I RI. FITUESI TJETËR. SHPËRBLIMI I NJEJT 10.000 EURO CASH!!

Të tjera