Rozë

Video nga xhirimet e klipit të ri të Taynës

Autori: Gazeta inFokus 23:31 | 13 August 2020

Tayna po sjell projekt të ri muzikor.

Tayna është në përgatitje të një kënge të re, të cilën pritet ta sjell së shpejti dhe vjen më ndryshe prej herave tjera, shkruan lajmi.net.

Rep-artistja, për dukjen në disa prej skenave është inspiruar nga aktoret e serialit “Pasionet e fshehta”.

Së fundi, menaxheri i saj postoi një video nga xhirimet, ku Tayna shfaqet me një fustan të gjatë me ngjyrë të kuqe.

Skena po xhirohej me pamje kah bregdeti, ndërsa për detajet e tjera fansat presin të kuptojnë shumë shpejt nga artistja.

Të tjera