Fun & Video

VIDEO/ Habit gazetarja, mbron mikrofonin nga moti i keq me një prezervativ

Autori: Gazeta inFokus 12:35 | 29 September 2022

Një gazetare ka habitur shikuesit teksa ka mbështjellë gjatë transmetimit live mikrofonin me prezervativ për ta mborjtur nga era dhe shiu.

Gazetarja po raportonte nga terreni në Florida për uraganin Ian.

“Shumë njerëz po më pyesin se çfasrë kam vendosur në mikrofon. Është ajo që ju e mendoni. Është një prezervativ.

Ndihmon në mbrojtjen e pajisjeve. Ne nuk mund t’i lagim këta mikrofona. Ka shumë erë, shumë shi.

Pra, ne duhet të bëjmë atë që duhet të bëjmë, të vendosim një prezervativ në mikrofon,” tha gazetarja Kyla Galer.

Etiketa:

Të tjera