Rozë

VIDEO/ Erotizëm e dhunë, çfarë po ndodh me Dua Lipën dhe Miley Cyrus?

Autori: Gazeta inFokus 09:51 | 19 November 2020

“Prsioner” është projekti më i ri që këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, pritet të sjellë, një bashkëpunim me këngëtaren e famshme, Miley Cyrus.

Ndërsa bashkëpunimi pritet të publikohet nesër, Dua Lipa ka postuar në Instagram një video, që mund të jetë shkëputur nga videoklipi i këngës.

Ajo që bie në sy janë skenat erotike dhe disi të dhunshme, ku Miley Cyrus shfqet disi agresive.

Çfarë po përgatit dyshja simpatike? Epo na mbetet të presim për të ditur më shumë.

Të tjera